Monthly Archive: janvāris 2022

Jan 31

Stundu izmaiņas 1.02.

Nav skolotājas: Jautre, Veinberga, Lipska, Meža. 4.a Jautres angļu val.gr. nāk uz 4.stundu; 4.b Jautres angļu val. gr. pēc 3.st.mājās; 4.c 6.st.angļu val.kopā 15.kab.; 5.a pēc 5.st.mājās; 5.b nāk uz 2.st.; 6.b nāk uz 2.st.; 6.c 4.st.latv.valoda, pēc 6.st.mājās; 6.d 2.,3.st.Lipskas grupai matemātika 14.kab.

Jan 28

Izmaiņas 31.01.

Nav skolotājas: Bite, Veinberga, Meža, Jautre, Otaņķe (aizvieto Šablovska). 4.b 2.,3.st. latviešu valoda

Jan 28

Ēdienkarte 31.01.-4.02.

Jan 27

Stundu izmaiņas 28.01.

Nav skolotājas Zommerovska, Bite, Meža, Jautre, Otaņķe (aizvieto Šablovska). 4.-6. klases mācās attālināti (pieslēdzas Teams tām stundām, kuras ir kalendārā).

Jan 26

Skolas matemātikas olimpiāde 5. – 6. klasēm

Par spīti gan klātienes, gan attālinātajām mācībām, šī gada 20. janvārī mūsu skolā vienlaikus klātienē un tiešsaistē norisinājās 5. un 6. klašu skolas matemātikas olimpiāde, kurā sacentās paši spējīgākie un talantīgākie skolēni. Lūk rezultāti – 5.klases: 1.vieta 5.a klases skolniecei Adrianai Atamuradovai 2.vieta 5.c klases skolniecei Zuzannai Šternai 3.vieta 5.a klases skolniekam Lukasam Strolim   …

Continue reading »

Jan 26

Stundu izmaiņas 27.01.

Nav skolotājas Zommerovska, Bite, Meža, Jautre, Lipska, Veinberga, Novada, Adilova, Otaņķe ( aizvieto Šablovska). 5.a – 2.,3. st.latviešu valoda; 5.b – 4.,5. st. latviešu valoda; 5.c – 6.,7. st. latviešu valoda; 6.d – 2.,3. st. matemātika.

Jan 25

Stundu izmaiņas 26.01.

Nav skolotājas Zommerovska, Jautre, Lipska, Adilova, Bite, Meža, Otaņķe (aizvieto Šablovska), Veinberga. 4.-6. klases mācās attālināti (pieslēdzas Teams tām stundām, kuras ir kalendārā). 6.d 4.-5.st. matemātika

Jan 24

Stundu izmaiņas 25.01.

Skolā nav sk. A.Otaņķe (aizvieto I.ablovska), L.Zommerovska,  O.Adilova,  V.Jautre, I.Bite, S.Meža, I.Lipska. 4.-6. klases mācās attālināti (pieslēdzas Teams tām stundām, kuras ir kalendārā). 4.a 6. st. Matemātika 6.a 2.-3.st. Latviešu valoda.

Jan 23

Stundu izmaiņas 24.01.

Skolā nav skolotājas: A.Šupstika, A.Otaņķe, L.Zommerovska, A.Veinberga, O.Adilova, D.Ozola, V.Jautre, I.Bite, S.Meža. 4.-6. klases mācās attālināti (pieslēdzas Teams tām stundām, kuras ir kalendārā). 4.a 2.-3. st. Matemātika

Jan 20

Ēdienkarte 24.-28.janvārim

Older posts «