Monthly Archive: februāris 2022

Feb 28

Stundu izmaiņas 1.03.

Nav sk. D.Krētaine, V.Jautre, Z.Gulbe, J.Mazkalniņa. 4.a Sk. V.Jautres grupa nāk uz 4.st. 11.10 4.b 2.-3.st. Dizains un tehnoloģijas visiem kopā 3.kab. pie sk. A.Šupstikas; 4.-5.st. Angļu valoda visiem kopā pie sk. I.Ziedkalnes 15.kab. 5.a 4.-5. st. Latviešu valoda pie sk. A.Vasiļjevas; sk. V.Jautres grupa pēc 5.st. 12.30 dodas mājās 5.c sk. J.Mazkalniņas grupa pēc 5.st. 12.30 dodas mājās 6.b Nāk …

Continue reading »

Feb 28

Skolas vizuālās mākslas olimpiāde

Noslēgusies skolas 4.-6.klašu vizuālās mākslas olimpiāde, kurā bija jāvizualizē dziesma krāsainā grafikas tehnikā. Pirmo trīs vietu un Atzinību ieguvušie skolēni tiek izvirzīti uz pilsētas olimpiādi, kura noritēs 4.martā. 1.vieta  – Zuzanna Šterna 5.c 2.vieta – Alise Bogdane 6.c 3.vieta – Ralfs Samausks 5.b Atzinības – Patrīcija Zavicka 6.d; Elizabete Gāliņa 5.a; Adriana Atamuradova 5.a Pateicība par piedalīšanos – Edvards Egliens 5.a; Elizabete …

Continue reading »

Feb 25

Stundu izmaiņas 28.02.

Nav sk. D.Krētaine, V.Jautre, Z.Gulbe, J.Mazkalniņa. 5.a 2.-3.st. Dizains un tehnoloģijas visiem kopa 3.kab. 5.b 4.-5.st. Latviešu valoda ar sk. A.Vasiļjevu 5.c 2.-3.st. Latviešu valoda ar sk. A.Ostnieci; 4.st. Datorika visiem kopā 6.a 4.-5.st. Sports 6.b 6.st. Informātika visiem kopā; pēc 6.st. 13.40 dodas mājās 6.c sk. J.Mazkalniņas grupai 4.st. pie sk. E.Romanovskas 13.kab. un  5.st. Datorika 6.d Nāk uz 2.st. 9.20

Feb 25

Eiropas Logopēdijas diena

Feb 24

Ēdienkarte 28.februāris – 4.marts

Feb 23

1.– 3. klašu  skolēnu sasniegumi pilsētas vizuālās mākslas olimpiādē

Lepojamies un sakām paldies! 1.vieta Gastons Grāviņš   2.b klase 2.vieta Rute Jansone  1.a klase Sofija Bulava  3.c klase 3.vieta Gerda Jirgensone  1.a klase Elisa Nazarova  1.b klase Emma Laukagale  1.c klase Doroteja Šterna   2.b klase Anete Erlecka  3.b klase Nikola Dinsberga  3.c klase

Feb 23

Skolas matemātikas olimpiāde 1.-3.klasēs

Sākumskolas skolēni piedalījās skolas matemātikas olimpiādē. 1.vieta Gvido Kronpušs  1.c klase Tristans Miezītis  2.a klase Jēkabs Balodis  2.b klase Doroteja Šterna  2.b klase Beatrise Trence  3.a klase 2.vieta Estere Čandere  1.c klase Nikoss Tauriņš  2.a klase Gustavs Ansulis  3.c klase 3.vieta Adrians Andersons  1.c klase Hanna Užegova  2.b klase Adrians Akerfelds  2.c klase Katrīna Laukagale …

Continue reading »

Feb 23

Stundu izmaiņas 24.02.

6.klasēm DD Matemātikā: darbs notiek 9.20-10.10 (2.st.); 3.st. sākās 10.10. Nav sk. A.Veinberga, Z.Gulbe, J.Mazkalniņa. 6.a Nāk uz 2.st. 9.20;  J.Mazkalniņas grupai 4.st. Matemātika un 5.st. Informātika; 12.30 visi dodas mājās 6.b sk. J.Mazkalniņas grupa dodas mājās pēc 5.st. 12.30 6.d 6.st. Informātika sk. I.Lipskas grupai, pārējie dodas mājās pēc 5.st. 12.30

Feb 22

Stundu izmaiņas 23.02.  

Skolā nav sk. A.Šupstika un A.Veinberga. 4.a 2.-3.st. Sociālās zinības un vēsture 5.b 4.-5.st. Teātra māksla  6.a Angļu valodas 2.grupa nāk uz 4.st. 11.10 6.c sk. A.Veinbergas grupa nāk uz 2.st. 9.20 6.d pēc 5.st. 12.30 dodas mājās

Feb 21

Stundu izmaiņas 22.02.

Skolā nav sk. A.Šupstika. 4.a sk. A.Šupstikas gr. pēc 5.st.12.30 dodas mājās 5.b Sk. Lipskas grupa nāk uz 2.st. 9.20; 2.-3.st. Dizains un tehnoloģijas kopā pie sk. J.Mazkalniņas 3.kab. 6.d sk. I.Lipskas gr. 2.st. Informātika; 4.-5.st. sk. A.Šupstikas gr. Latviešu valoda

Older posts «