«

»

Nov 23

Konkurss “Raiņa dzejas vārdnīca”

Šogad Raiņa muzejs Jasmuiža rīkoja literāro un vizuālās mākslas darbu konkursu “Raiņa dzejas vārdnīca” 4.–6. klases skolēniem. Lai aktualizētu Raiņa daiļrades lomu mūsdienu sabiedrībā un bagātinātu skolēnu vārdu krājumu, skolēni bija aicināti izveidot ilustrētu Raiņa dzejas vārdnīcu, izrakstot nesaprotamus, nezināmus, interesantus vārdus, skaidrot tos, kā arī ievietot savos teikumos. Šim nolūkam konkursa dalībniekiem bija jāizmanto dzejoļu krājumu “Puķu lodziņš”, “Zelta sietiņš” un “Lellīte Lolīte” dzejoļus.

Arī Liepājas Centra sākumskolas skolēni piedalījās ar saviem darbiem konkursā un saņēma augstus novērtējumus:1.vieta Zuzannai Šternai , 3.vieta  Elzai Neiburgai un atzinība Kirai Čīmai. Pateicībā par dalību konkursā dalībnieces saņēma diplomus  no Memoriālo muzeju apvienības un piemiņas balvas no Latgales keramiķiem! Apsveicam!

Share to Google Plus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.