«

»

Dec 03

Paldies klašu komandām par piedalīšanos un skolotājām, kas atbalstīja un palīdzēja sagatavoties skolēniem konkursam 4.,5.,6.klasēm „Galda kultūra manā ikdienā, svētkos un nākotnes profesijā”!

Skolas 4.,5.,6.klašu komandu pasākumā – konkursā  „Galda kultūra manā ikdienā, svētkos un nākotnes profesijā” piedalījās un parādīja labus rezultātus visu klašu komandas, kuri starp klasēm tik pat kā neatšķīrās – punktu starpības bija ļoti minimālas.

1.vietu ieguva 6.c klases komanda

2.vietu ieguva 5.c klases komanda

3.vietu ieguva 6.a klases komanda

Vispirms notika video fragmenta noskatīšanās, nepiemērotas rīcības un uzvedības pie galda saskatīšana,  pēc tam diskusija par piemērotu, atbilstošu uzvedību.  Pēc tam skolēniem notika praktiska darbošanās – galda piederumu pazīšana un to praktiska izmēģināšana, klājot galdu 2 personām Ziemassvētkos. Pasākumā skolēni iepazinās ar viesmīļa profesiju, apzinājās arī tās galvenās rakstura iezīmes un īpašības, kādām jābūt, strādājot noteiktā profesijā un darot šo darbu.

Paldies par atsaucību! Pasākuma organizatores un vadītājas – skolas sociālais pedagogs  A.Vasiļjeva un skolas karjeras konsultante – psiholoģe Inese Gūtmane.

Share to Google Plus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.