«

»

May 26

Skolēnu sasniegumi 2015./2016. mācību gadā

Liepājas Centra sākumskolas skolēnu sasniegumi

pilsētas mācību priekšmetu olimpiādēs un konkursos 2015./2016. mācību gadā

Olimpiādes 1.vieta 2.vieta 3.vieta Atzinība
Matemātika

1.-4.kl.

 

  Joanna Šterna 1.c

(S.Šēnfelde)

Paula Aleksandra Urbančika 4.a

(S.Atiķe)

Pauls Veiss 2.a

(A.Krīgere)

Arturs Irbens 1.d

(I.Grišmanauska)

Alens Kozjura 3.b

(I.Žimante)

Vizuālā m.

1.-4. kl.

Katrīna Locika 4.d

(I.Sproģe)

Sanija Glužģe 3.a

(I.Sproģe)

Marta Undīne Kļava 2.b

(I.Sproģe)

Paula Oleksa 1.a

(I.Bunka)

Alise Šēpere 3.a

(I.Sproģe)

Dilāra Abarta 4.c

(I.Bunka)

Angļu val. 4.kl. Patrīcija Ozola 4.c

(D.Kronberga)

Alise Patrīcija Ķergalve 4.c (I.Ziedkalne)

Petra Lizete Lūciņa 4.a (I.Ziedkalne)

Līva Katrīna Deksne 4.a

(I.Ziedkalne)

Haralds Gūža 4.c

(I.Ziedkalne)

Dajans Feldmanis 4.d

(I.Ziedkalne)

Tīna Kristiāna Švarce 4.c

(D.Kronberga)

 

 
Latv.val.

3.kl.

    Kriters Zīle 3.a

(I.Sproģe)

 
Latv. val.

5.,6. kl.

Agneta Valtere 6.a

(D.Krētaine)

Viola Alise Šuišele 6.b

(L.Zommerovska)

  Luīze Paula Nille 5.c

(S.Vainovska)

Reinis Stadsvolds 5.a

(D.Krētaine)

Krista Kločko 5.c

(S.Vainovska)

Matemātika

5.,6. kl.

  Krista Kločko 5.c

(I.Šablovska)

Nikola Auzāne 5.c

(I.Šablovska)

Edvards Miezītis 6.a

(A.Pauliņa)

Renārs Eglītis 5.c

(I.Šablovska)

Emīls Sudmalis 6.b

(A.Pauliņa)

 
Vizuālā m.

5.,6. kl.

  Santa Zauka 5.a

(E.Gorbante)

  Dāvis Poikāns 5.c

(E.Gorbante)

Angļu valoda

6. kl.

Edvards Miezītis 6.a

(B.Millere)

 

Silva Laure 6.a

(B.Millere)

Emīls Sudmalis 6.b

(B.Millere)

Ralfs Šuba 6.b

(I.Lipska)

Terēze Kristīne Locika 6.b

(B.Millere)

Eliass Pāvils Valcis 6.b

(I.Lipska)

ZPD 4.kl.

“Jaunais pētnieks”

Linards Sils 4.c

Kristaps Mirčenko 4.c

(D.Kronberga, I.Grišmanauska)

     
ZPD lasīj. pilsētā 6. kl. Mērija Megija Zabe 6.b

(L.Zommerovska)

Emīls Sudmalis 6.b

(K.Bārdule)

  Ralfs Šuba 6.b

(S.Meža)

Anete Pupila 6.c

(S.Vainovska)

 
Glītrakst. konk. 2. kl.   Markuss Kalniņš 2.b

(A.Ostniece)

Laima Sonora Sleže 2.a

(A.Krīgere)

 
Skatuves runas konkurss „Zvirbulis” Kārlis Līcis 2.c

(I.Lauva)

  Dajans Feldmanis 4.d

(S.Novada)

Patrīcija Keita Jakovļeva 5.a

(D. Krētaine)

 
LiepU datorzinātņu olimpiādes Robotu programmēšanas konkurss Toms Jaunzems 6.c

Kristers Deiders 5.a

(S.Meža)

     
Rudens kross   Rēzija Grēta Štrausa 5.c

(S.Vainovska)

Markuss Ķēde – Ķēdža 5.c

(S.Vainovska)

Henija Blūma 3.a

(I.Stieģele)

Evelīna Ķīvīte 5.c

Rūdolfs Kolerts 6.c

(S.Vainovska)

Zīmēšanas konkurss

“Atver durvis uz Liepājas profesiju pasauli”

  Elīza Baušeniece

3.b

(I.Žimante)

   
Valsts policijas konkurss: “Esi redzams, esi drošs”       Karīna Porcika 3.b Madara Kirpičenoka3.b

 Elīza Baušeniece 3.b

(I.Žimante)

Elizabete Saulkalna 4.b

(A.Alžāne)

Zīm. konkurss

“Dzīve Liepājas liepās”

Katrīna Locika 4.d

(I.Sproģe)

  Ralfs Laķis-Lazdāns 5.a

(E.Gorbante)

 
Zīmējumu konkurss

“Noķer enerģiju”

      Santa Zauka 5.a

Jēkabs Treimanis 5.c Katrīna Karolīna Skābe 5.c

Marģers Miks Miķelsons 5.b

(I.Bite)

Annija Būdeniece 3.a

(I.Sproģe)

Kopā 13 13 18 21

  

Liepājas Centra sākumskolas skolēnu komandu sasniegumi

pilsētas mācību priekšmetu konkursos, skatēs un sacensībās

2015./2016. mācību gadā

 

Olimpiādes

vai konkursi

1.vieta 2.vieta 3.vieta Atzinība
 

Konkurss vēsturē 6. kl.

Edvards Miezītis 6.a

Silva Laure 6.a

Toms Jaunzems 6.c

Agneta Valtere 6.a

Anete Pupila 6.c

(K.Bārdule)

     
Konkurss krievu valodā “Sveika, skola!”      Silva Laure 6.a Martins Heize 6.b Marks Vaivars 6.c

(O.Adilova)

 
Konkurss tehnoloģiju un zinātņu jomā “Skolēni eksperimentē” Ralfs Šuba 6.c

Toms Jaunzems 6.c

(I.Bite)

     
Stafetes 3. klasēm

“Jautrie starti”

      Pēteris Caune, Dāvids Daniels Kalniņš, Sandis Cionelis, Deniss Petrovs, Kristers Kuzņecovs, Denīze Grantiņa, Ance Luīze Giptere, Madara Kirpičenoka, Elīza Baušeniece, Denīze Lācīte

(R.Berķe)

Aso prātu cīņa

„Kūka manai Latvijai”

 

Luīze Paula Nille, Renārs Eglītis, Sebastians Šmits, Nikola Auzāne, Rēzija Grēta Štrausa 5.c

(I.Bite, E.Gorbante)

     
Tautas bumba 4. kl.

zēniem

      R.Lagzdiņš,M.Petrovics, A.Vītols, A.Bureņs, K.Lasmanis, M.K.Harmsens, K.D.Jurbergs, D.Vārna, K.Slūka, K.Briška, H.Gūža, R.K.Liepiņš

(R.Berķe, S.Atiķe)

Tautas bumba 4.,5.kl. zēniem       Alekss Vindiģis, Rainers Balčus,Krists Kristers Koltalo, Rūdolfs Meļķis, Renārs Eglītis, Sebastians Šmits, Markuss Ķēde- Ķēdža, Kristers Dans Jurbergs, Kristians Lasmanis, Markuss Kaspars Harmsens, Adrians Bureņs

(S.Vainovska)

Tautas bumba meitenēm     L. Deksne,

L. Rozenberga, P. Runiķe, T. Švarce,

E. Meļķe, D. Kaupa, E.Oleksa, S.I.Zviedre, K.Kločko,E.Saulkalnal.Zīverte

(R. Berķe, S.Atiķe)

 
Zāles futbols   Rūdolfs Meļķis, Ralfs Laukagals, Markuss Ķēde-Kēdža, Sebastians Šmits, Krists Kristers Koltalo, Kristers Dans Jurbergs, Ralfs Kristians Liepiņš, Kristians Lasmanis, Markuss Kaspars Harmsens, Alekss Vindiģis

(S.Vainovska)

   
Pirmās palīdzības sniegšanas sacensības “Drošs liepājnieks drošā Liepājā”     Tīna Ance Jansone 5.a

Nellija Teivāne 5.a

Marks Matisons 6.b

Ralfs Šuba 6.b

Viola Alise Šuišele 6.b

(R.Reinfelde)

 
“Enerģijas vienību” konkurss EURONET     Mārtiņš Bārdulis, Eliass Pāvils Valcis, Emīls Sudmalis, Ralfs Šuba, Marks Matisons, Rūdolfs Preiss, Vladlens Pisanijs, Kalvis Puķis, Marks Grantiņš 6.b

(I.Bite)

 
Olimpiskās dienas stafete Rēzija Grēta Štrausa, Evelīna Ķīvīte, Katrīna Karolīna Skābe, Agate Bārtniece, Markuss Ķēde-Ķēdža, Ralfs Laukagals, Kristers Skroderēns, Dāvis Poikāns

(S.Vainovska)

     
Vokālās mūzikas konkurss „Balsis”   Gerda Balode, Anete Berga, Agate Kairēna,

Marta Kronberga, Annija Pīrāga, Samanta Bērziņa, Līva Deksne, Estere Ērgle, Endija Grantiņa, Ariadne Fiona Leimane, Petra Lūciņa, Līva Rozenberga, Patrīcija Runiķe, Selīna Tolmačova, Paula Urbančika 4.a

(A.Berga)

   
Liepājas pilsētas koru skate Meiteņu koris

2.-4. kl.

(A.Berga)

     
Kopā 5 2 4 3

 

Liepājas Centra sākumskolas skolēnu sasniegumi novada vai valsts

konkursos un olimpiādēs 2015./2016. māc. gadā

Olimpiādes

vai konkursi

1.vieta 2.vieta 3.vieta Atzinība
Liepājas pilsētas un Kuldīgas novada 3. klašu matemātikas olimpiāde       Alens Kozjura 3.b

(I.Žimante)

Atklātā valsts matemātikas olimpiāde     Krista Kločko 5.c

(I.Šablovska)

Edvards Miezītis 6.a

(A.Pauliņa)

Rūdolfs Kolerts 6.c

(A.Pauliņa)

Lielā šķirošanas stafete Rēzija Egmane 4.c

(I.Grišmanauska)

     
Latvijas

Stāstnieku konkurss

“Teci, teci, valodiņa”

    Elizabete Vindiga 2.b

(S.Pētersone)

 
CSDD konkurss “Gribu būt mobils”       Mārtiņš Bardulis, Daniels Zvinbergs, Ralfs Šuba, Ričards Nolmanis 6.b

(B.Saimniece)

Radošais literārās jaunrades konkurss “Teiksma par Kalpaku”       Terēze Kristīne Locika 6.b

Daniels Oleksa 6.c

(K.Bārdule)

„Anekdošu virpulis 2016”

Lejaskurzemes kārta

Anete Pupila (6.c)

Laura Kubila (6.c)

(D. Krētaine)

     
“Anekdošu virpulis 2016” Anete Pupila 6.c

Laura Kubila 6.c

(D.Krētaine)

     
Kurzemes novada koru konkurss “Tauriņu balsis” Meiteņu koris

2.-4. kl.

(A.Berga)

     
Junior Achievement Latvija konkurss „Mana vārdnīciņa 2015” Karīna Porcika 3.b

(I.Žimante)

Sofija Lapiņa 1.a

(I.Bunka)

     
Transporta un Sakaru institūta Robotikas konkurss   Toms Jaunzems 6.c

(S.Meža)

   
Vislatvijas jaunrades darbu konkurss       Alens Kozjura 3.b

Denīze Lācīte 3.b

Emīls Blaščinskis 3.b

(I.Žimante)

Foruma “Skolēni eksperimentē”Rīgas kārta   Ralfs Šuba 6.c

Toms Jaunzems 6.c

(I.Bite)

   
Bērnu un jauniešu žūrija 2015       Linda Emīlija Vecvagare 3.a

(S.Pētersone, I.Sproģe)

Fotokonkurss “’Augi ienāk pilsētā”   Mārtiņš Bardulis 6.b

(I.Bite)

  Dārta Vucena 5.b

Linda Mirčenko 6.a

(I.Bite)

 

Starptautiskais konkurss matemātikā “Ķengurs” – 10. vieta Latvijā Emīls Sudmalis 6.b (A.Pauliņa)

Share to Google Plus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.