«

»

Mar 08

Stāstnieku rīts

5. martā mūsu skolā atzīmēja Eiropas logopēdijas dienu. Par godu šim notikumam 1.-3. klašu skolēni, kuri apmeklē logopēda nodarbības, satikās skolas zālē un kopā ar logopēdēm Megiju Līvu Albertu un Montu Heidmani pavadīja “Stāstnieku rītu”. 

Visa mācību gada laikā skolēniem, kuri apmeklē logopēda nodarbības, bija iespēja pie sevis uzņemt ciemiņu: lāci, zaķi vai cūciņu un doties kopīgos piedzīvojumos. Pēc tam šo ciemošanos aprakstīt, uzzīmēt, nofotografēt vai atainot citā radošā veidā. “Stāstnieku rīts” bija noslēdzošais pasākums šai aktivitātei.

“Stāstnieku rītā” 1.-3. klašu skolēni darbojās jauktās komandās. Tika izvēlēts komandas galvenais stāstnieks-lasītājs, kas savai komandai lasīja pašu bērnu veidoto pasaku. Pēc pasakas izlasīšanas bija jāveic uzdevums. Skolēni paši noteica, kas jādara, lai sasniegtu mērķi, izveidoja secīgu plānu un ķērās pie darba. 

Pasākuma noslēgumā skolēni saņēma pateicības par dalību projektā “Ceļojošais lācis”.

Share to Google Plus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.