«

»

Oct 24

Ventspils IT izaicinājums 2018. gada finālisti!

Tehnoloģiju konkursa “Ventspils IT Challenge 2018” žūrija ir pārskatījusi visus dalībnieku iesniegtos darbus, novērtējot, kuri skolēni demonstrēs savas zināšanas informācijas tehnoloģiju jomā konkursa otrajā kārtā, kas notiks Ventspilī no 7 līdz 9. novembrim.

Iesniegumus novērtēja četrās vecuma grupās: 1.-3. Pakāpe (A grupa), 4.-6. Klase (B grupa), 7.-9. Klase (C grupa) un 10.-12. Klase (D grupa). Ventspils finālā piedalīsies labākās 10 komandas A grupā un 18 labākās komandas katrā no B, C un D grupām.

Šogad konkursā piedalījās skolēni no 206 dažādām izglītības iestādēm. Konkursam ir reģistrētas 494 komandas: 362 no Latvijas, 67 no Lietuvas un 65 no Igaunijas. Šogad visvairāk komandu, kas reģistrētas vecuma grupā – no 7. līdz 9. klasei – kopā 192 komandas.

Arī mūsu skolas 4.klašu komanda “ScriptMasters” – Artūrs Irbens, Armands Irbens un Kristians Vītoliņš tikuši finālā. Arī Jūs varat novērtēt skolēnu darbu:

Veiksmi puikām finālā!

Share to Google Plus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.