«

»

Jūn 11

5.b klase 24.maijā devās ekskursijā uz Ventspili

Skolēni apmeklēja Planetāriju, kur interaktīvā nodarbībā papildināja savas zināšanas par Saules sistēmu, klausoties nodarbības vadītāja stāstīto un grupās veicot uzdevumus – sarindoja planētas, pievienoja planētām nosaukumus, atbildēja uz jautājumiem par planētām, izmantojot atbilžu variantus. Skolēni iepazinās ar observatoriju, apskatot teleskopu un uzzinot, kādos laikapstākļos var vērot Sauli un ko var novērot. Pētīja Sauli caur teleskopu, pēc tam – caur speciālām brillēm. Skolēniem patika filma par Sauli, kuru skatījās 3D formātā.

Ventspils VIZIUM zinātnes centrā skolēni piedalījās radošajās darbnīcās. Skolēni ar interesi un aizrautību piedalījās datorgrafikas nodarbībā, kuras laikā dizainere iepazīstināja ar plakātu veidošanas mākslu un katrs varēja izveidot pats savu oriģinālplakātu. Skolēniem bija iespēja izveidot arī pašiem savu hologrammu.

Ekskursijas nobeigumā skolēni devas uz Ventspils Piedzīvojumu parku, kur attīstot veiklību un izturību, kā arī viens otru iedrošinot, pārvietojās pa šķēršļiem virvju trasē “Kaķu taka”.