«

»

Feb 28

Esi vesels un aktīvs

No 25.-27. februārim Liepājas Centra sākumskolā 2. klasēm norisinājās  pasākums: ‘’Esi vesels un aktīvs’’  ar mērķi papildināt skolēnu zināšanas par augļa un dārzeņa labvēlīgo ietekmi uz cilvēka un popularizēt aktīvi dzīvesveidu jauniešu vidū, kas būtu noturīgi uz visu turpmāko dzīvi.

Skolēni darbojās vairākās stacijās. Vislielāko interesi izraisīja miljonāra spēle, kur bija jāzina pareizās atbildes par augļu un dārzeņu veselīgo ietekmi uz bērna  organismu un fiziskām aktivitātēm. Skolēni darbojās vairākās stacijās: vajadzēja  atpazīt  vairākus veselīgus produktus  ar garšas palīdzību, skolēni atpazina  dažādus graudaugu produktus, kā arī pareizi  salikt veselīga uztura šķīvi. Pirmās palīdzības stacijā palīdzējām  cietušajam dažādās situācijās, ja bērns aizrijies ar svešķermeni, ja  uzlējis sev virsū karstu tēju, ja asiņo deguns, atkārtojām  pareizo secību kā izsaukt neatliekamo palīdzību. Skolēni prezentēja  savas klases izstrādāto plakātu par Skolas augli un Skolas pienu.

Izvērtējot rezultātus vislabākās zināšanas parādīja 2. B klase, iegūstot 1. vietu, 2. vieta 2.c un 3. vietu ieguva 2.a klase.

Konkursu rīkoja:  sporta skolotāja: Inese Ķēniņa,

Medicīnas māsa: Rima Lagzdiņa.