«

»

Sep 25

„Gudra, vēl gudrāks”

Jaunais mācību gads tikko sācies, bet divām Centra sākumskolas skolniecēm tas jau emocijām un piedzīvojumiem bagāts, jo 19. septembrī 6. C klases skolniece Elza Vucena un 6.B klases skolniece Reičela Skudrovska  iekļuva TV erudīcijas spēles “Gudrs, vēl gudrāks” pusfinālā un devās uz Rīgu, lai Latvijas Televīzijā piedalītos   raidījuma atlases 2. un 3. pusfināla filmēšanā. Kopā ar meitenēm uz Rīgu devās arī  karstākie klases  līdzjutēji, draugi, vecāki un klases audzinātājas  – Dana Krētaine un Agnese Kundziņa.

 Konkursa filmēšana notika nepiespiestā un brīvā atmosfērā, jo abi raidījuma vadītāji – Toms Grēviņš un Kaspars Ozoliņš – ik palaikam savstarpēji pajokoja, lai dalībnieki un līdzjutēji nejustos pārāk saspringti vai satraukti, jo raidījuma filmēšana ir ilga un nogurdinoša, kā arī  bija jāieklausās un jāievēro raidījuma  režisoru  un filmēšanas darbinieku noradījumi.

Abas meitenes veiksmīgi pārvarēja spēles pirmo kārtu, bet 2. kārtas papildjautājumos konkurenti bija veiklāki atbilžu iesniegšanā un tikai nedaudz veiksmes  meitenēm pietrūka , lai iekļūtu 3.kārtā.

Šī spēle bija lielisks piedzīvojums un iespēja iepazīt TV aizkulises gan dalībniecēm , gan līdzjutējiem , kas turēja īkšķus un priecājās par katru dalībnieču pareizi sniegto atbildi, bet līdzjūtīgi uztvēra neveiksmīgās atbildes un motivēja meitenes   ar plakātiem un uzmundrinājumiem nākošajiem pusfināla jautājumiem.

Lepojamies par mūsu drosmīgajām dalībniecēm un draudzīgajiem līdzjutējiem!