«

»

Okt 20

Iepazīstam vecāku darba vietas

Saulainā oktobra ceturtdienā, apbruņojušies ar drosmi un nodrošinājušies ar sportistiem atbilstošu ekipējumu, 3.c klases bērni devās izpētīt un izbaudīt fitnesa trenera profesijas noslēpumus.

Galamērķis bija klubs “Lāčplēsis”. Tur nākamos sportistus un trenerus sagaidīja pasaules čempions fitnesā, treneris Māris Šveiduks un Gabriela mamma Annija Jurgute. Ak, kas tik nenoskaidrojās! Viņa, izrādās, ir ne tikai veiksmīga trenere, bet arī dažādu sacensību uzvarētāja.

Topošie treneri vaiga sviedros nopūlējās divas stundas- uzzināja, ka trenerim jāprot ne tikai trenēt, bet arī jāzin veselīga uztura pmati un nianses, jāprot uzklāt grims, iestudēt priekšnesumu, kā sportists parādīs sevi uz skatuves. Bērni pierādīja savu fizisko varēšanu, izmēģināja trenažierus, pierādīja, ka atpazīst veselīgus produktus tikai pēc garšas. Labs treneris ir tāds, kurš pirmām kārtām pats ievēro to, ko māca saviem audzēkņiem!

Iegūtās zināšanas un prasmes trešklasnieki visdrīzākajā laikā liks lietā, prezentējot veselīga dzīvesveida tradīcijas Latvijā saviem starptautiskā eTwinning projekta “Eat and move in Europe” partneriem.

Noslēgumā bērni apsolīja, ka atgriezīsies klubā, bet nu jau kopā ar saviem vecākiem!

Liels PALDIES kluba “Lāčplēsis” darbiniekiem par sirsnīgo uzņemšanu un saturīgo nodarbību!