«

»

Jūn 15

Informācija par nometni

No 9.augusta līdz 20 augustam 6 līdz 10 gadus veci bērni tiek aicināti piedalīties Liepājas Centra sākumskolas organizētā radoši izglītojošā un atpūtas nometnē “Karjeras labirints”

Nodarbības norisināsies katru darba dienu no plkst. 9.00 – 15.00 Uliha ielā 33 vai Toma ielā 19 (par to informēsim līguma slēgšanas laikā) 

Dalības maksa – 10 dienas – 70.00 Euro

Nometnes vadītāja – Inese Gūtmane   /kontakttālrunis/ 29710288

Nometnē tiks organizētas radošas nodarbības un atpūtas pasākumi, kas saistīti ar karjeras izglītību. Nākamo 1.klašu skolēniem nometnes laikā norisināsies iepazīšanās nodarbības, kuras vadīs nākamā klases audzinātāja. Katrā dienā nodarbības būs saistītas ar vienu no tēmām – personība, vide, ūdens, celtniecība, veselība, māksla, drošība, tūrisms, dzīvnieki, mūzika, svētki – tradīcijas. Nometnes dalībnieki katru dienu radošās nodarbībās atklās ko jaunu, tā izzinot dažādas profesijas un apzinoties savas intereses. Nometnē dalībniekiem tiks piedāvāta uz pieredzi balstīta izglītība, kas ļauj mācīties aizraujoši un interesanti, ikvienam nodrošinot iespēju pašam piedzīvot, pārdzīvot un pielietot iegūtās zināšanas un prasmes praktiski. Nometne norisināsies brīvā un neformālā atmosfērā, pēc iespējas  dabā, parkā, sporta laukumā, jūrmalā