«

»

Oct 09

KARJERAS NEDĒĻĀ 2018

4.c klases skolēni Emīls Smiltenieks un Marks Ševčenko piedalījās pasākumā “Būvē savu karjeru pats” BLUE SHOCK RACE hallē, projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Skolēni izzināja sportistu ikdienas labās lietas un arī grūtības, ar kādām jāsastopas, nodarbojoties ar auto, moto sportu. Iepazina halles darbinieku funkcijas, pienākumus, kā arī darbojās praktiski, noslēgumā izmēģinot vadību pie kartinga stūres.

5.a klases zēni Gustavs Jēkabs Knapšis un Pauls Veiss piedalījās konkursā  “Es būšu savas topošās profesijas meistars”.  Zēni praktiski darbojās Liepājas Valsts tehnikuma virtuvē un izmēģināja roku kā pavāri – dažādu saldo uzkodu speciālisti. Pagatavoto pēc tam kopā ar konkursa žūrijas pedagogiem un citiem pasākuma dalībniekiem nobaudīja un savu veikumu novērtēja. Abi zēni ieguva atzinības rakstus.

Share to Google Plus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.