«

»

Nov 06

Mācību ekskursija uz Ventspili

31.oktobrī Liepājas Centra sākumskolas 2.c klase devās ekskursijā uz Ventspili.

Vispirms apmeklējām Latvijā modernāko un lielāko digitālo planetāriju. Uzzinājām  par Saules sistēmu no Zemes līdz Visumam, kā arī iepazināmies  ar svarīgākajiem  faktiem  par planētām un to pavadoņiem.

 Pēc tam  skolēniem bija iespēja apmeklēt Ventspils Zinātnes centru “VIZIUM”, kura nosaukumā iešifrēta šāda informācija: Ventspils – “V”, Inovāciju – “I”, Zinātnes – “ZI” un centrs (centrum) – “UM” un tā simbolizē vīziju, misiju, vērtību, komunikāciju, mērķtiecību, efektivitāti un identitāti.

Zinātnes centrā notiek zinātnes šovi, ir izveidotas izglītojošas interaktīvas ekspozīciju zāles, vairāk nekā 80 interaktīvu eksponātu, laboratorijas,  mācību klases un tehniski radošās darbnīcas, kas ir pieejamas apmeklētājiem, iepazīstoties ar fiziku, ķīmiju un citām dabaszinātnēm.

Mūsu klases skolēni nodarbībā izmēģināja dažādas aktivitātes, kas saistītas ar fiziku.

Ar virtuālo spēļu palīdzību skolēni varēja uzzināt par pasaules ģeogrāfiju, par Latvijas meža dzīvniekiem un putniem, kā arī iepazīt Latviju, Eiropu un pasauli. Zinātnes centrā bērni uzzināja un izbaudīja vēl daudz un dažādu interesantu lietu.

Braucot mājās, skolēni sajūsmā dalījās piedzīvotajā un atzina, ka šeit noteikti atgriezīsies atkal.

Paldies vecākiem par sadarbību un atsaucību!

Citas bildes skaties skolas fotogalerijā.