«

»

Sep 10

Rudens Sporta diena

Šā mācību gada pirmās nedēļas pašā viducī Liepājas Centra sākumskolas 1. – 6.kl. skolēni piedalījās skolas Rudens Sporta dienas sacensībās. Paši mazākie, kas tikko uzsākuši skolas gaitas, piedalījās dažādās jautrās un aktīvās stafetēs. Otrklasnieki sacentās veiklības stafetēs, bet 3. – 4.kl. skolnieki savu sportisko azartu un veiklību varēja parādīt cīnoties savstarpējā tautas bumbas turnīrā un sportisko aktivitāšu stafetēs. 5. – 6.kl. skolēni cīnījās par Sporta dienas ceļojošo kausu, pierādot un pārbaudot savas klases komandas garu sīvās cīņās 5.-6.kl. tautas bumbas turnīrā un vairākās fizisko aktivitāšu stafetēs, kā arī darbojoties individuālajās disciplīnās ar devīzi – “Viens par visiem, visi par vienu!”.

Sporta dienas apbalvošanā pie pateicības rakstiem par aktīvu piedalīšanos tika visas piektās klases un 6.A kl. gan 3., gan 4.kl. saņēma diplomus par tautas bumbas spēli. Lielu tiesnešu atzinību un diplomu saņēma arī aktīvākais dambretes spēlētājs – Pēteris Caune 5.C kl., labākais lēcējs ar lecamauklu – Haralds Gūža 6.C kl., veiklākais futbola bumbas žonglētājs – Ralfs Kristians Liepiņš 6.B kl. un precīzākais basketbola soda metienu izpildītājs – Didzis Vārna 6.C kl.

Diplomu par 3.vietu ieguva 6.C kl., par 2. vietu – 6.B kl., bet ceļojošo kausu un diplomu par 1. vietu saņēma 6.D klase.

Ar gandarījumu un jautri aizvadījām šo dienu un esam gatavi jauniem izaicinājumiem gan sportā, gan visos citos mācību priekšmetos jaunajā mācību gadā.

LCs sporta skolotāja – Silva Vainovska