«

»

Okt 04

Septembra sasniegumi sportā

Pirmais mācību gada mēnesis pagājis aktīvi un sportiskā garā, jo skolēniem bija iespēja piedalīties četrās sporta sacensības gan skolā, gan pilsētā.

Jau septembra sakumā 4. un 5. klasēm notika Rudens sporta diena, kas šogad norisinājās Eiropas skolu sporta dienas ietvaros. Katram skolēniem bija iespēja aktīvi līdzdarboties savas klases kolektīvā, piedaloties dažādās sporta aktivitātēs, stafetēs, kustību rotaļās un izturības skrējienā.

Savukārt, septembra vidū 6. klašu puišiem bija iespēja piedalīties pilsētas atklātajā skolēnu LĀZER TAG turnīrā, kurā sīvās cīņās mērojās spēkā ar gados vecākiem skolēniem un saņēma vienu no labāko spēlētāju balvām- labākais snaiperis – Valters T. no 6.A klases. 

Labi uztrenējuši roku lāzer tag sacensībās, puiši pēc nedēļas startēja arī Liepājas skolu jaunatnes peintbola čempionātā, kurā ieguva augstāko vietu skolas komandai piedaloties šāda veida sacensībās, kā arī drosmīgākā uzbrucēja balvu saņēma – Kristofers K.-K. no 6. A klases.

Miķeļdienā sportisti vāca ražu pilsētas Rudens krosa trasē. Šogad krosu skrēja 22 skolēni no mūsu skolas 1.- 6.klasēm. Divpadsmit no tiem mājās devās ar godalgām. 

Šogad ar Eiropas skolu sporta nedēļas organizatoru atbalstu visi labākie skolas sportisti saņēma balviņas – cepures un pildspalvas.

Paldies par atsaucību!

Turpinām būt aktīvi, piedalīties un sportot!

Sporta skolotājas

Citas bildes skaties fotogalerijā.