«

»

Jūn 01

Sirdī plaukstas lieluma pavasaris

25.maijā Liepājas Centra sākumskolas 3.c klasē norisinājās slavenu ārzemju un pašmāju mūzikas grupu un dziedātāju saiets. Konkursa mērķis bija: sekmēt audzēkņu radošo ideju attīstību un pilnveidošanu, attīstīt un pilnveidot skolēnu ritma izjūtu un skatuves kultūru, veidot uz kopīgām interesēm balstītu sadraudzību.

Skolēni pēc Covid pandēmijas beidzot bija sagaidījuši savu pirmo skolas Popielu :  “Sirdī plaukstas lieluma pavasaris”.

Pasākums  ietvēra sevī jautru piedzīvojumu un arī pārdzīvojumu, jaunu pieredzi un iespaidus. Tas ir izaicinājums – ir jātiek galā ar uztraukumu, ir jāuzdrīkstas, jābūt atraktīvam un daudzpusīgam.

Piedalīšanās nebūtu iespējama bez skolēnu vecāku palīdzības, atbalsta un sadarbības, jo bez regulāriem mēģinājumiem te neiztikt. Bērni mācījās, ko nozīmē būt un strādāt komandā. Daļai priekšnesumu bija iestudētas sarežģītas deju kustības.

Skolēnu priekšnesumi apliecināja, cik radoši, daudzpusīgi un atraktīvi ir bērni, un, cik vērtīgi ir piedāvāt viņiem dažādu ārpusskolas nodarbību apmeklēšanu, kas dod lielu artavu priekšnesumu kvalitātei. Vairākos priekšnesumos bija manāmi bērni, kuri uz skatuves jūtās kā zivis ūdenī. Galvenais ir visu izdarīt no sirds, tad jau viss izdosies, bet sacensību gars nebija nekur pazudis, un vēlme gūt panākumus un uzvarēt bija pilnīgi jaušama. Apsveicam uzvarētājus! Gaidīsim jaunus izaicinājumus 4. klasē!

               Klases audzinātāja: Ilze Žimante