«

»

Okt 04

“Supermeitenes”

Šogad 2. oktobrī   Liepājas lāzertaga arēnā “Poligon-1” tikās 5. – 9.klašu skolu komandas, lai cīnītos par  “Supermeiteņu” titulu. Arī mūsu skolas trīs dalībnieces no 6.c klases  – Elza Vucena, Emīlija Kūlaine  un Rūta Ābola kopā ar mājturības skolotāju Vilni Bulavu  devās uz šo konkursu un izcīnīja 1.vietu.

    Pasākuma dalībnieki pildīja dažādus tehniskas dabas uzdevumus saistītus ar sportu,  modernām tehnoloģijām un atjautību. Bija jādemonstrē prasmes precīzi urbt koka klucītī, ar boksa cimdiem spēt atvērt noteiktu lappusi grāmatā, iesaistīties virtuālajā izdzīvošanas spēlē un motokrosa sacensībās, kā bija jāizplāno labākā tehnika locīt un tālumā mest papīra lidmašīnas.

    Meitenēm  bija  arī jāveic pārbaudījumi par teorētiskiem  mājturības jautājumiem, bet skolotājiem jāiztur pārbaudījumi ēdienu degustācijā -cenšoties ar aizsietām acīm, izgaršot un atminēt noslēpumainās rudens veltes.

     Balvā mūsu Supermeitenes saņēma ceļojošo kausu un iespēju visai  6.C klasei doties uz bezmaksas spēli lāzertaga arēnā” Poligon – 1”.

                                                                         Apsveicam!