«

»

Feb 21

Tikšanās ar Arti Dauginu

Ceturtdien, 18.februārī , Liepājas Centra sākumskolā 3.b, 3.c un 4.b klases skolēni tikās ar Liepājas uzņēmuma   “BlueShockRace”  pārstāvi un ideju autoru – atraktīvo, viszinošo, jautro Arti Dauginu.

Artis par sevi stāstīja, ka nācis no Vaiņodes, daudzbērnu ģimenes, jau 8 gadu vecumā sāka pelnīt naudu skolas piederumu iegādei. Uz skolu un mājām ik dienas kājām veicis 12km. Tas viņu iedvesmojis būt uzņēmīgam, radošam,  neapstāties grūtību priekšā un ikvienu neveiksmi uzskatīt par ieguvumu – katru “nē” pārvērst par “jā!”

Viņš stāstīja skolēniem par savu ideju un mērķu realizēšanu praktiskajā dzīvē.

Uzņēmējs iepazīstināja bērnus ar firmas “BlueShockRace”  produktiem – elektrodivriteņiem, kartingiem, droniem un citiem  jaunizgudrojumiem.

Interesants bija stāstījums par piedalīšanos Arābu Emirātos, Dubajā, Vispasaules inovāciju konkursā.

Viņa komanda saņēma īpašu uzaicinājumu izstrādāt mākslīgo koku, kurš ražo skābekli no mašīnu izplūdes  gāzēm un elektrību( tas naktīs apgaismo ielas).

Šogad Artis Daugins ir saņēmis uzaicinājumu piedalīties Transatlantiskajā inovāciju jauno līderu programmā un Uzņēmējdarbības globālajā samitā Silīcija ielejā, kur piedalīsies arī ASV prezidents B.Obama.

Projekta dienās skolēni apmeklēs uzņēmumu un iepazīsies ar ražotni klātienē.